Bitrad.io i Bitstre.am, do wygrania trzy smartfony dla posiadaczy monet Bitradio (BRO)

BRO300x250.gif

Bardzo fajna wiadomość od twórców kryptowaluty Bitradio (BRO) i serwisów Bitrad.io i Bitstre.am. Stworzyli loterię w której można wygrać:

 • iPhone X
 • Samsung Galaxy J7
 • Samsung Galaxy Tab A 10.1
 • 200 BRO, 100 BRO, 50 BRO
 • pakiety premium

Co to jest Bitradio (BRO)?

Może na początku wyjaśnię czym jest kryptowaluta Bitradio (BRO). To moneta, którą są nagradzani użytkownicy Bitrad.io i Bitstre.am.

 • Bitrad.io - serwis z na którym możemy słuchać jednego z tysięcy stacji radiowych.
 • Bitstre.am - serwis do streamingu, jeszcze wymagający sporo pracy.

BRO, to waluta potwierdzana metodą Proof-of-Stake. No chyba że uznajemy że słuchanie radia to praca to wtedy i Proof-of-Work (PoW), a utrzymywanie masternoda to delegated Proof-of-Stake (dPoS). Nowe monety dzielone są w następujący sposób, co 120 sekund (w praktyce podobno 142 sekundy, ktoś to policzył) powstaje blok z 5 BRO, który jest dzielony w następujący sposób:

 • 4 BRO, dla użytkowników serwisów,
 • 0,5 BRO dla posiadaczy masternode,
 • 0,5 BRO dla posiadaczy portfelów podłączonych do sieci, metoda PoS.

Oczywiście tych porównań do PoW i dPoS nie należy traktować technicznie, bo na czym innym te metody polegają w praktyce.

Twórcy za pozyskane środki rozwijają projekt oraz zakupują i utrzymują masternody walut DASH i NEOSCOIN. A środki pozyskane z ich działania przeznaczane są na zakup BRO które jest wysyłane na spalone adresy - inaczej mówiąc są palone, bo z tych adresów nie można ich wypłacić.

Jak zacząć zabawę z Bitradio (BRO)?

Rejestrujemy się na stronie, będę wdzięczny za użycie reflinka:

Instalujemy portfel, na wybrany system:

Pobieramy blockchain

Wykonujemy instrukcję

Jeśli mamy problem polecam, możemy prosić o pomoc na:

Skąd wziąć BRO?

Oczywiście można słuchając radia. Ostatnio jak policzyłem wpadło mi 2 BRO za dzień. Ale był weekend i było prawie cały czas odpalone.

Można kupić.

Można zdobyć używając kraników. Ale nie polecam tych oficjalnnych - bo one używają CPU. No poza jednym, mało płaci, ale używając jego wspiera się projekt bo ma jedną reklamę.

 • The Bitradio Faucet, raz na 6h do 0.001 do 0.002 BRO
 • BTCPop Altcoin Faucets, reflink. Ten jest fajny mimo iż płaci bardzo mało, raz na 30 minut obecnie 0.00008 BRO. Ta kwota się co jakiś czas zwiększa. Ale korzystam z nigo ponieważ nie jest oficjalny, więc muszą kupować te monety. Poza tym jest tam masa innych altcoinów, i tam już wypłaty są dużo lepsze. Aha zdobyte monety na tym serwisie zarabiają dla nas metodą PoS.

To tyle jeśli chodzi o Bitradio, proszę nie rozpędzać się z inwestowaniem w tą walutę. Projekt fajny, alę czy przerwa, nie wiadomo. Jeśli ktoś się kryptowalutami interesuje, myślę że warto go wesprzeć. Bo twórcy sie starają. A jak nie ten to warto poszukać sobie jakiejś innej waluty, czy projektu który możemy wspomóc.

Żródła:
https://forum.bitrad.io/index.php?thread/1875-bitradio-lottery/&postID=10310#post10310
https://coinmarketcap.com/currencies/bitradio/#markets
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1834340.0


Obowiązkowa regułka w USA:


Trading is a high risk activity, consult you financial advisor before making any decision. We are NOT financial advisors, and this site does not give trading advices.


Handel jest działalnością wysokiego ryzyka, przed podjęciem decyzji skonsultuj się z doradcą finansowym. Nie jesteśmy doradcami finansowymi, a ta strona nie udziela porad handlowych.